BYT 3 + 1, 83m2, ul. Wilsonova, Slaný

Prodáno

Společnost České Investice s. r. o. Vám exkluzivně nabízí prodej nově zrekonstruované bytové jednotky v OV 3+1/sklep/4x chráněné balkóny o celkové výměře užitné plochy 83 m2. Vzdušný a prosvětlený byt s krásným panoramatickým výhledem do dalekého okolí je umístěn v devátém patře revitalizovaného panelového domu s výtahem a parkováním přímo u domu, v ulici Wilsonova ve Slaném.

 

Byt prošel generální rekonstrukcí: kompletně zařízená vestavěná kuchyňská linka, včetně spotřebičů se zárukou 5 let, nové zděné jádro, nová kompletně vybavená koupelna s WC značky Geberit. Nové kompletní rozvody elektro, vody, odpadů, plynu. Nová laminátová podlaha. Byt splňuje požadavky moderního bydlení. K bytu náleží sklepní kóje, šatna a každý pokoj včetně kuchyně má svůj chráněný balkón.

 

Dům je celý zateplený s fasádou, má plastová okna a vstupní dveře. Předností bytu je lokalita domu s velmi dostupnou občanskou vybaveností: byt se nachází cca 20 minut ke stanici metra A, restaurace a potraviny 50 m od bytu, MHD, divadlo, muzeum, supermarkety, inline dráha, dětské hřiště. Centrum města je vzdálené 10 minut od bytu. Byt k okamžitému nastěhování.

 

Cena: 3 299 000 -, Kč

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle

602 281 860

Prodáváte nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat
prostřednictvím webového formuláře.